www.Tanie-Belki.pl

Zamówione produkty:

1 – można odebrać we własnym zakresie.

2 – można zlecić do odbioru przez firmę kurierską zleconą przez Zamawiającego.

3 – można odebrać zaprzyjaźnionym transportem okazjonalnym.

plastmaker belki rustykalne transport dłużycowy dedykowany bezpośredni
plastmaker belki rustykalne transport dłużycowy dedykowany bezpośredni

4 – można zlecić dostawę dłużycową – dedykowaną firmie zewnętrznej „Tristram” współpracującej na stałe z wykonawcą profili drewnopodobnych tj. Firmą Palstmaker. Transport dłużycowy dedykowany bezpośredni  to najbezpieczniejszy i wyspecjalizowany transport gwarantujący bezpieczeństwo dostawy oraz solidność i rzetelność wykonania usługi. Koszt takiej wysyłki wynosi 1,8 zł brutto za 1km, dzielący siedzibę wykonawcy profili firmę Palstmaker  gmina Tomaszów Maz. KOD 97-200 od punktu dostawy. 

5 – istnieje możliwość skorzystania z optymalizowanego dedykowanego transportu dłużycowego ( jak pkt.4) W tym wypadku koszty takiej dostawy mogą być mniejsze o około 50% jednak tu nie ma mamy możliwości precyzyjnego określenia przybliżonej daty takiej dostawy.

Sposoby pakowania profili:

1-Każdorazowo profile pakowane są w folię stretch – koszt 0 zł

2-Na wyraźne życzenie zamawiającego gotowi jesteśmy wykonać dystansujące obręcze styropianowe na zafoliowanych paczkach z profilami minimalizujące ryzyko otarć o płaszczyznę powierzchni ładunkowej. Pierścienie dystansujące wykonujemy na życzenie w standardzie w odstępach co 1 – 1,5 metra– koszt 0 zł

3- Na życzenie zamawiającego gotowi jesteśmy wykonać indywidualne styropianowe opakowania paczek z profilami – koszt takiej usługi to  15 – 20%  kwoty zamówienia i jest on ustalany indywidualnie.

Uwaga – Odbierając profile we własnym zakresie lub zlecając ich transport osobom trzecim należy uświadomić przewoźnika iż będzie miał do czynienia w wyjątkowo lekkim, delikatnym towarem i wrażliwym na uszkodzenia mechaniczne. Transport profili drewnopodobnych powinien się odbywać się w poziomie na powierzchni płaskiej ładunkowej gwarantującej równomierne, pełne podparcie dla leżących paczek z profilami.

Ważne – Tuż po dostarczeniu profili należy je odpakować z folii ochronnej.

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.